Czech Superbrands má nového country manažera

Zkušený manažer Daniel Klička povede české superznačky do dalšího desetiletí fungováni v České republice.

"Jsem potěšen, že se mohu připojit k týmu Superbrands a uplatnit více než 17 let zkušeností v oblasti marketingu k dosažení nových cílů. Jsem také rád za příležitost začít pracovat s těmi nejlepšími značkami a pomoci jim v dalším rozvoji“, řekl nový country manager Daniel Klička.

Ve své pozici nepochybně využije bohaté zkušenosti z telekomunikačních a mediálních projektů. Několik let totiž působil ve vedení velkých mediálních projektů u internetového a televizního providera UPC, satelitní televize CS Link a kabelové televize HBO Europe. Posledním angažmá Kličky bylo působení ve fullservisové reklamní agentuře Beans pro klienty jako Volkswagen nebo Sencor.

"Jsme velmi rádi, že program Czech Superbrands, který letos slaví 10 let, může pokračovat ve své úspěšné práci s tak zkušeným a kompetentním vedoucím, jakým je Daniel Klička. Jsem přesvědčen, že díky Danielovým znalostem a přehledu o trhu budeme schopni vybírat ty nejlepší značky ještě přesněji a efektivněji. Rád bych taky poděkoval předchozímu country managerovi Romanu Sovjákovi za jeho neocenitelný přínos k budování programu v České republice a přeji mu mnoho úspěchů v jeho další kariéře", řekl ředitel Superbrands pro Česko, Slovensko a Rakousko András Wiszkidenszky.

Archiv

Hlavní partneři / Mediální partneři

Copyright © 2022 Superbrands CZ