LITE

Kurzy anglického jazyka školy LITE jsou zaměřeny na schopnost studentů plynule komunikovat a mluvit. Začátečníci se pomocí této metody mohou dostat na středně pokročilou až pokročilou úroveň během necelého roku! Metoda LITE® byla sestavena na základě dlouhodobých průzkumů v oblasti výuky jazyků a je založena na úspěšných principech, pomocí nichž jsme se naučili rodný jazyk. Svojí jednoduchostí a účinností je naprosto jedinečná.

Základní principy metody LITE:

- Učení přirozeným způsobem, podobně jako se dítě učí svůj rodný jazyk. Angličtina je tak pro studenty velmi snadná.

- Na hodinách studenti mluví anglicky až 80% času a procvičují komunikaci. Jde o propracovaný systém, při němž získají aktivní slovní zásobu i větnou skladbu a zbaví se ostychu mluvit.

-Výuka gramatiky probíhá srozumitelně, pomocí tzv. větných vzorů, které studentům pomohou jakoukoli gramatiku ihned uvést do praxe. Použitím větných vzorů se anglická gramatika stává úžasně jednoduchou.

- Lektoři jsou vyškoleni ve studijní technologii, díky které mohou zvládnout u studentů jakékoliv studijní překážky, na které během studia angličtiny narazí.

Firma si zakládá na tom, že její studenti látce opravdu porozumí, dokážou ji použít v praxi a každý student udělá ve studiu jazyka skutečný pokrok. Klienty škol LITE jsou lidé, kteří se rozhodli naučit se anglicky rychle a efektivně. LITE vyhledávají manažeři, podnikatelé, zaměstnanci, umělci nebo studenti, kteří se potřebují připravit na zkoušky z angličtiny. Studují zde ale i lidé v důchodovém věku, kteří zůstali duchem mladí a rádi cestují nebo mají část rodiny v cizině. Tajemství úspěchu značky je jedinečná metoda výuky, díky níž na sobě studenti velmi rychle pozorují výsledky. Díky jednoduchosti a efektivnosti metody se anglicky může naučit každý. Studenti jsou často sami překvapeni, že angličtina může být takto jednoduchá. LITE vyznává hodnoty, jako jsou kvalita poskytovaných služeb a přístup ke klientům. Škola pracuje se studenty tak, aby se cítili dobře nejen jako studenti, ale i po lidské stránce. Při výuce je velmi přátelská a pozitivní atmosféra, ve většině kurzů se vytvoří skvělý kolektiv, lidé se navzájem podporují a fandí si. Vytvoří si opravdu přátelské vztahy, které vydrží ještě mnoho let poté, co skončili kurz. Tyto vztahy jsou takovou třešničkou na dortu kurzů LITE.

Stáhnout článekWebová stránka